MEMBRII COMITETULUI CLUBULUI BUZĂU

  1. Stan Marian – presedinte club
  2. Galer Gheorghe – vicepresedinte vanatoare
  3. Teodor Mihai – vicepresedinte pescuit
  4. Badulescu Atanasie Mihail
  5. Bocioc Leonas
  6. Catinca Ion
  7. Dinu Daniel
  8. Dobrescu Raul
  9. Rudareanu Liviu
  10. Stanciu Cristinel
  11. Stefanescu Dragos Florin

CONDUCEREA GRUPELOR SI RESPONSABILII FONDURILOR CINEGETICE DIN CADRUL CLUBULUI BUZĂU

Fondul cinegeticGrupaForma de reliefNumele si prenumeleFunctia
1 C.A.RosettiCotu CioriicampieMilitaru Ionorganiz.grupa
Rosca Nicolaegospodar
Raileanu Stelicapaznic vanatoare
6 ScutelniciScutelnici-FloricacampieBunea Liliorganiz.grupa
Basturea Constantinloctiitor organiz.
Nicolae Constantingospodar
Mardale Neculaepaznic vanatoare
Stroe Ionelpaznic vanatoare
10 Florica---campieDumitrache Iulianpaznic vanatoare
11 Glodeanu SaratGlodeanu Sarat-FloricacampieFolea Nicolaeorganiz.grupa
Chirbea Marianloctiitor organiz.
Barbu Soringospodar
Nitu Viorelpaznic vanatoare
12 MihailestiMihailesticampieBadulescu At.Mihailorganiz.grupa
Mocanu M.Valentingospodar
Davidoiu Mariuspaznic vanatoare
14 CostestiStalpu- CostesticampieCana Aurelorganiz.grupa
Craciun Constantingospodar
Stanciu Daniel Janpaznic vanatoare
17 TintestiTintesticampieNastase Adrianorganiz.grupa
Cabel Ionloctiitor organiz.
Moise Mihailpaznic vanatoare
18 TabarastiTabarasticampieSimion Danut Stelicaorganiz.grupa
Dragu St.Cristianloctiitor organiz.
Barac Nicolaegospodar
Cristea Ionpaznic vanatoare
19 Stalpu---campiePetrache D-tru Dorupaznic vanatoare
20 MonteoruMerei-StalpucampiePloesteanu Gheorgheorganiz.grupa
Tanasescu Danielloctiitor organiz.
Burlan Nicupaznic vanatoare
23 GrajdanaCandestidealVizitiu Danielorganiz.grupa
Costea Ionutloctiitor organiz.
Bogdan Danutpaznic vanatoare
26 UmbrareluUmbrareludealStanciu Cristinelorganiz.grupa
Marin Stoicaloctiitor organiz.
Tanase Iongospodar
Gavrila Marcelpaznic vanatoare
27 BercaBerca-Pu00eerscovdealDascalu Danutorganiz.grupa
Vasile Ionloctiitor organiz.
Burada Zaineagospodar
Rosca Cristinelpaznic vanatoare
39 BreazauLopatarimunteGrama Danielorganiz.grupa
Rosioru Raulgospodar
Andrei Constantinpaznic vanatoare
40 Vintila VodaVintila Voda-BisocadealManolache Dorinorganiz.grupa
Pintilie Constantinloctiitor organiz.
Gramescu Constantingospodar
Scarlat Vasilepaznic vanatoare
41 BeceniBecenidealIonescu Tacheorganiz.grupa
Blidaru Gheorgheloctiitor organiz.
Tudor Constantingospodar
Ciuperca Stelicapaznic vanatoare
42 AldeniAldenidealRosca Stefanorganiz.grupa
Morarescu Claudiuloctiitor organiz.
Preda Iongospodar
Neamtu Mihaipaznic vanatoare
43 MaracineniMaracinenicampieCatinca Ionorganiz.grupa
Drugea Alinloctiitor organiz.
Cojanu Gicagospodar
Gaciuc Gheorghepaznic vanatoare
53 Rosiori---campieBanica Cornelpaznic vanatoare
54 SageataSageata-RosioricampieCeaus Ionorganiz.grupa
Picu Iongospodar
Nistor Aurelpaznic vanatoare
55 Vadu PasiiVadu PasiicampieStefan Ionorganiz.grupa
Gherghe Alex.Nonegospodar
Ceaus Ginelpaznic vanatoare
Zota Catalin Romeo – paznic de pescuit al baltii ‘Balastiera CFR’